W górach jesteśmy od prawie zawsze i tam czujemy się najlepiej.

Wędrujemy, wspinamy się, jeździmy na nartach, chodzimy na fokach i biegamy. Zawodowo i prywatnie, bo góry i ruch to nasza pasja. Lubimy przygody, czyste powietrze, przyrodę i pracę z ludźmi. 

Wywodzimy się ze środowiska przewodników tatrzańskich i beskidzkich, są wśród nas ratownicy TOPR i GOPR, instruktorzy narciarscy i utytułowani zawodnicy skialpinizmu, w tym mistrzyni i wicemistrzyni świata, eksperci od lawin, turystyki wysokogórskiej, wspinaczki skalnej i taternictwa z licencjami Polskiego Związku Alpinizmu. Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego współpracujemy tylko z najwyższej klasy ekspertami z potwierdzonymi uprawnieniami. 

Zaczęliśmy prawie 30 lat temu – od jednego z pierwszych w Polsce specjalistycznych sklepów górskich. Dziś Polar Sport to salony w największych miastach kraju i centrum naszych aktywności. Od kilkunastu lat organizujemy i rozwijamy skiturowe zawody w Zawoi – dziś to największa tego typu impreza w Polsce. 

Teraz wyruszamy w nową przygodę – z Polar Sport Adventures zabierzemy Was w Tatry, Gorce, Beskidy, w podkrakowskie skały, a nawet do dalekiej Islandii, Armenii, Norwegii czy Słoweni. Na foki, z plecakiem, albo na “szybko i lekko” – byle wyżej. Z nami w góry!