Wspinaczkowe popołudnie – oderwij się od biurka, złap pion!


Data: 06.05.2025r.Cena: 299 PLN


  • Doświadczona kadra
  • Ubezpieczenie od rezygnacji (opcja)
  • Zniżki w szkole górskiej i sklepie

Wspinaczkowe popołudnie – oderwij się od biurka, złap pion!

Marzysz o wspinaczce, ale nie miałeś okazji spróbować? A może kiedyś już się wspinałeś, ale minęło sporo czasu i chcesz wrócić do tego sportu w bezpieczny sposób? Nasze wspinaczkowe intro to idealna okazja, by odkryć magię pionowego świata – pod okiem doświadczonych instruktorów, w pięknych podkrakowskich skałach!
Niezależnie od tego, czy jesteś totalnym nowicjuszem, czy chcesz odświeżyć swoje umiejętności, to szkolenie jest dla Ciebie. Gwarantujemy świetną atmosferę, solidną dawkę wiedzy i mnóstwo wspinaczkowej frajdy!


Wspinaczkowe popołudnie

Jeśli chcesz sprawdzić, czy wspinaczka to coś dla Ciebie, ta opcja będzie idealnym wyborem. W 4 godziny nauczysz się podstaw, przełamiesz pierwsze bariery i poczujesz niesamowitą satysfakcję z pokonywania własnych ograniczeń.


  • Nauczysz się podstawowych technik wspinania i asekuracji.
  • Dowiesz się, jak poprawnie zakładać uprząż i obsługiwać sprzęt.
  • Poznasz podstawowe węzły wspinaczkowe i ich zastosowanie.
  • Sprawdzisz się na pierwszych drogach wspinaczkowych.
  • Zobaczysz, jak działa wspinaczka z asekuracją górną (tzw. „na wędkę”).
  • Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia – wszystko dokładnie wytłumaczymy!

  • Lokalizacja: Podkrakowskie skały.
  • Czas trwania: 4 godziny.
  • Sprzęt wspinaczkowy: zapewniamy.
  • Dla kogo? Dla każdego – niezależnie od wieku i kondycji.
  • Dojazd: własny lub możliwość transportu z Krakowa naszym busem – koszt: 60zł.

Polar Sport Adventures to więcej niż szkoła górska – to zespół ludzi, którzy żyją górami i chcą podzielić się swoją pasją z Tobą. Wywodzimy się z jednego z najlepszych sklepów górskich w Polsce, Polar Sport, więc nie tylko znamy każdy sprzęt, ale wiemy, jak go używać w najtrudniejszych warunkach. Nasze wyprawy prowadzą doświadczeni przewodnicy tatrzańscy, którzy nie tylko zadbają o Twoje bezpieczeństwo, ale pokażą Ci góry tak, jak jeszcze ich nie widziałeś.

Zimą zapraszamy na profesjonalny kursy lawinowy, kursy  zimowej turystyki tatrzańskiej lub wyjątkowe wycieczki skiturowe po tatrzańskich szlakach. Latem możesz zdobyć z nami Gerlach, Rysy, Orlą Perć oraz wiele szczytów poza szlakowych.  Oferujemy również wyprawy na via ferraty i obozy trekkingowe.

Poznaj naszych przewodników >>

Partnerzy

Naszymi Partnerami Strategicznymi są Salewa i Dynafit, dostawcy sprzętu i odzieży dla przewodników i instruktorów, a w szkoleniu lawinowym pomaga nam Pieps i jego najnowsze detektory.

dynafit