Główna  /  Bieganie  /  obozy biegowe

Women Run. Obóz Biegowy dla Kobiet | Bieszczady

Polska / podkarpackie / Wetlina

Women Run. Obóz Biegowy dla Kobiet | Bieszczady

Profil: obozy biegowe

Cena: 1 390 zł

Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Rzucamy wszystko i idziemy pobiegać w Bieszczady. Potrenować pod okiem prawdziwych fachowców, zacząć przygodę z biegami górskimi albo po prostu zresetować głowę i odpocząć od codzienności. Trzy dni napierania, trenowania i świetnej zabawy bez prężenia muskułów i groźnych min. Noclegi w wygodnym pensjonacie z sauną i pyszną kuchnią. Kameralnie i jak zwykle u nas w świetnej atmosferze! Tym razem tylko dla kobiet!   

 

Dla kogo: Dla początkujących i dla zaawansowanych. Ale dla kobiet. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem po górach, a marzą się Wam starty w zawodach, to to jest najlepsza okazja. Zaawansowane dostaną kopa na dalszy progres pod okiem "Pigmeja", czyli Pawła Krawczyka, utalentowanego i utytułowanego biegacza górskiego i Jacka Żebrackiego, świetnego biegacza górskiego i skialpinisty, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w skiaplinizmie. Nauczymy Was zbiegać, podbiegać, pomożemy w planach treningowych i startowych. 

 

Uwaga: Aby wziąć udział w naszej zabawie, trzeba jednak regularnie biegać, tak ze trzy razy w tygodniu i móc spokojnie przebiec ok 7 km po płaskim.    

 

Gdzie: W Bieszczadach, oczywiście! Spać będziemy w Wetlinie. Trenować - między innymi na trasach Festiwalu Biegów Rzeźnika, ale nie tylko. Będzie błoto - jak to w Bieszczadach - długie podejścia i karkołomne zbiegi. Pobiegamy na połoninach i w bukowych lasach. Bieszczady są bajeczne, więc będzie jak… w bajce! 

 

Kiedy:  17 czerwca rzucamy wszystko i jedziemy w Bieszczady. Biegamy tam do niedzieli, 20 czerwca. Zaczynamy w czwartek o 16:00, kończymy w niedzielę o godz. 15:00. I do domu! 

 

Program: Bieganiem będziemy się bawić, delektować, ćwiczyć, a czasem trenować. Bez napinki i prężenia muskułów. Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie: początkujące dowiedzą się, jak żyć (z bólem istnienia w czasie 6. godziny nudnego napierania), zaawansowane poznają nowe rodzaje bieszczadzkiego błota.

 

Ogólnie pewnie wyglądać będzie to tak: dwa treningi dziennie - biegowy i biegowy lub biegowy i funkcjonalny  lub biegowy, funkcjonalny,  rozciąganie, regeneracja, sauna… Odrobina teorii też będzie - co nieco o przygotowaniach do zawodów, diecie, treningach i startach. No i trzy wieczory integracji.

 

Opcje dodatkowe:

 

- transport: Bieszczady są daleko (z Warszawy ponad 450 km w jedną stronę, z Krakowa prawie 300 km), więc jeśli nie chce Wam się jechać własnym samochodem albo nie macie takiego pojazdu, możemy Was w Bieszczady podrzucić. Z doświadczenia wiemy, że będzie to wesoły autobus. Transport z Warszawy: 290 zł, transport z Krakowa: 200 zł   

- koszulka techniczna Dynafit: do biegania, ale i na ślub lub pogrzeb też się nada: 150 zł  

W cenie:

- trzy noclegi w pięknym schronisku Pod Wysoką Połoniną w Wetlinie (http://podwysoka.pl/)

- śniadania i obiadokolacje

- trzy pełne dni intensywnych treningów - będzie biegane, podbiegane, zbiegane, rozciągane, rolowane i mocno męczone. I jeszcze nam za to zapłacicie 

- bardzo zacna opieka trenerska. Paweł Krawczyk, czyli po prostu "Pigmej", i Jacek Żebracki. Tak sobie myślimy, że nie trzeba ich przedstawiać, więc nie będziemy. Powiemy tylko, że to najpierw przesympatyczni ludzie, a dopiero potem surowi trenerzy    

- prezent od Dynafita - bardzo twarzowa opaska: latem ochroni Cię przed upałem, zimą ogrzeje głowę pod skiturowym kaskiem 

- testy butów i plecaków biegowych marki Dynafit 

- pyszny rabat do Polar Sportu - a tam masa specjalistycznego sprzętu górskiego i biegowego.

- grupa 18 osób (maksymalnie), 7 osób (minimalnie)

- pakiet zdjęć

- ubezpieczenie NNW

Uwagi:

Jak Wam napiszemy, to nie będzie niespodzianki. 

 

Informacja o COVID19.  Z naszych szkoleń, wycieczek czy obozów możesz bezpłatnie zrezygnować do 14 dni przed rozpoczęciem imprezy. Jeśli jednak okaże się, że z przyczyn od nas niezależnych, np. kolejne obostrzenia, nie będziemy mogli jej zorganizować, zwrócimy Ci to, co wpłaciłeś.

Plan:

Women Run. Obóz Biegowy dla Kobiet | Bieszczady/1

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...