Główna  /  Zima  /  jednodniowe wycieczki skiturowe

Weekendowe obozy skiturowe

Polska / Małopolska / Zakopane

Weekendowe obozy skiturowe

Profil: obóz skiturowy, skitury

termin / Na zapytanie
zakwaterowanie

Cena: na zapytanie

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Weekendowe obozy skiturowe to propozycja dla tych, którym jednodniowy wypad z Krakowa na skitury stanowczo nie wystarcza. To też świetna opcja dla osób bardziej zaawansowanych skiturowo, które już pierwszy kontakt ze skiturami miały, a które spragnione są nowych tras, krajobrazów i wrażeń. (Jeśli marzysz o skiturach, a wciąż nie miałeś okazji spróbować – koniecznie zajrzyj tutaj.

 

Podczas weekendowego obozu skiturowego czeka na Was prawdziwa przygoda z wielkimi górami, na dziewiczym śniegu, pod okiem doświadczonych instruktorów skialpinizmu i przewodników tatrzańskich. Obóz połączony jest z wykładami teoretycznymi na temat szeroko pojętej zimowej turystyki górskiej, będzie więc okazja podszlifować nie tylko formę, ale i wiedzę merytoryczną. Jednym słowem, zapowiada się doskonały weekend w górach połączony z dawką solidnej wiedzy teoretycznej.

 

Spotykamy się w piątkowy wieczór w Kościelisku o 18:00, o 18:30 zaczynamy wykład. W sobotę z rana ruszamy w góry. Po powrocie z gór i po chwili odpoczynku kolejny wykład. A w niedzielny poranek znów ruszamy w góry! Powrót planujemy ok. 16:00 tak, by zdążyć jeszcze dojechać do domów i odpocząć przed kolejnym weekendem w górach ;)


Trasy wyjść w teren zostaną dostosowane do aktualnych warunków pogodowych i śniegowych. Decyzję o wyjściu na trasę lub o jej zmianie podejmuje przewodnik i to jego zdanie jest tutaj ostateczne. Jak wiadomo pogoda w górach lubi czasem zaskakiwać, dlatego planowana marszruta czasem może nieco (lub nieco bardziej) różnić się od zamierzanej!

 

 

W cenie:

Cena zawiera:

 

- opieka instruktora/przewodnika

- wycieczki górskie oraz wykłady teoretyczne

- nocleg z wyżywieniem

- bilet wstępu do TPN

- ubezpieczenie NNW

 

Cena nie zawiera:

 

- wypożyczenia sprzętu skiturowego

- transportu Kraków – Kościelisko – Kraków

Uwagi:

Plan:

Weekendowe obozy skiturowe/1

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...