Główna  /  Trekking  /  szkoleniowe Tatry

Trekkingowy obóz szkoleniowy w Tatrach

Polska / małopolskie / Zakopane

Trekkingowy obóz szkoleniowy w Tatrach

Profil: obozy trekkingowe, trekking, wycieczka

Cena: 599 zł

Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Trekkingowy obóz szkoleniowy w Tatrach Zachodnich to znakomita propozycja dla tych, którzy chcieliby spędzić w Tatrach nieco więcej czasu, ale nie zawsze mogą sobie na to pozwolić.

 

 

Dlatego zapraszamy Was na intensywny weekend w Tatrach Zachodnich. W niewielkich grupach i pod okiem wykwalifikowanego przewodnika zaznajomicie się z topografią, przyrodą i historią Tatr Zachodnich. Elementy szkolenia natomiast pozwolą Wam poczuć się pewnie na tatrzańskim szlaku. 

 

 

Naszą bazą noclegową będzie schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej, więc na szlak będziecie wyruszać na lekko. 

 

 

Dla kogo? 

 

 

Dla każdego, kto dobrze czuje się w przestrzeni gór. Trudności techniczne na trasie są nieznaczne, a w ich pokonaniu pomogą Wam nasi przewodnicy. Oczywiście, należy mieć dobrą kondycję, gdyż będziemy sporo wędrować. Ale spokojnie, nie będziemy biegać - na bieganie po górach zapraszamy Was na osobne wycieczki ;) 

 

 

Pamiętaj! Wygląd trasy jest uzależniony od warunków pogodowych i kondycji uczestników. Ostateczną decyzję podejmuje przewodnik.

 

W cenie:

- opieka wykwalifikowanego przewodnika

- szkolenie

- ubezpieczenie

- bilety do TPN

Uwagi:

Spodobała Ci się ta wycieczka i chcesz pójść z nami w góry, ale nie pasuje Ci termin? Nic się nie martw! Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Plan:

Wycieczka w Tatry Zachodnie z elementami szkolenia Wycieczka w Tatry Zachodnie z elementami szkolenia dla osób rozpoczynajaćych przygodę z turystyką tatrzańską.

Wycieczka w Tatry Zachodnie z elementami szkolenia

Wycieczka w Tatry Zachodnie z elementami szkolenia dla osób rozpoczynajaćych przygodę z turystyką tatrzańską.
1 dzień: Spotkanie w schronisku ok. 18:00, aby każdy mógł na spokojnie dotrzeć w Tatry. Wieczorny wykład na temat niebezpieczeństw w górach (19:00).


2 dzień: Wyjście w góry - najpierw Grześ, a później grzbietem Tatr Zachodnich Rakoń i Wołowiec. Powrót do schroniska Wyżnią Chochołowską Doliną ok. 18:00 (istnieje możliwość wydłużenia trasy o Jarząbczy Wierch, jeśli pogoda i kondycja grupy pozwolą). Wieczorny wykład na temat sprzętu turystycznego.3 dzień: Wyjście w góry - Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch i Starorobociański, potem przez Ornak i Przełęcz Iwaniacką zejście do Doliny Kościeliskiej (istnieje możliwość wydłużenia trasy o Błyszcz, jeśli pogoda i kondycja grupy pozwolą).
Trekkingowy obóz szkoleniowy w Tatrach
/1

Terminy

please wait...

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

50 zł
za osobę
nocleg
Nocleg w pokoju 2-osobowym z pościelą.
Proszę czekać ...