Główna  /  Bieganie  /  obozy biegowe

Tatra Race Run Weekend | Tatry

Polska / małopolskie / Tatry

Tatra Race Run Weekend | Tatry

LAST MINUTE

Profil: bieganie, obozy biegowe

termin / Na zapytanie
zakwaterowanie

Cena: na zapytanie

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Trenuj i baw się na trasie Pucharu Świata w biegach górskich!  

 

Najwyższe polskie góry kuszą wspaniałymi widokami, ostrymi podbiegami i karkołomnymi zbiegami. Dlatego to właśnie Tatry są często areną najtrudniejszych sportowych wyzwań. Docenili to także organizatorzy Pucharu Świata w biegach górskich i właśnie w naszych polskich Tatrach 27 czerwca odbędzie polska edycja PŚ. A my zapraszamy wszystkich na biegowy weekend po trasie tych zawodów i nie tylko tam. To okazja, by po potrenować pod okiem prawdziwych fachowców, zacząć przygodę z biegami górskimi albo po prostu zresetować głowę i odpocząć od codzienności. Trzy dni napierania, trenowania i świetnej zabawy bez prężenia muskułów i groźnych min. Noclegi w wygodnym pensjonacie, kameralnie i jak zwykle u nas w świetnej atmosferze!  

 

Dla kogo: 

 

Dla początkujących i dla zaawansowanych. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem po górach, a marzy Ci się start w zawodach biegowych w Tatrach, to jest najlepsza okazja. Zaawansowani dostaną kopa na dalszy progres pod okiem Miśki Witowskiej, Pigmeja, czyli Pawła Krawczyka oraz Jacka Żebrackiego, trenerów, utalentowanych i utytułowanych biegaczy górskich. Nauczymy Was zbiegać, podbiegać. Tu zweryfikujesz swoją formą, nauczysz się, jak efektywnie podchodzić - tak, podchodzić, bo czasem biegać się nie da i nie ma to sensu - i jak zbiegać, by nie zrobić sobie krzywdy, pędząc prawie jak kozica. A te ostatnie na pewno też gdzieś spotkamy. Pomożemy też w planach treningowych i startowych. Uwaga: aby wziąć udział w naszej zabawie, trzeba jednak regularnie biegać, tak ze trzy razy w tygodniu i móc spokojnie przebiec ok. 7 kilometrów  po płaskim. 

 

Grupa: 18 osób

 

Gdzie: W Tatrach. Śpimy w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem, skąd będziemy wyruszać na trasę PŚ i w inne fantastyczne rejony Tatr. Będa skały, mnóstwo skał, dużych i małych, kosówki, kozice i świstaki; długie podejścia i karkołomne zbiegi. Tatry są bajeczne, więc będzie jak… w bajce! 

 

Kiedy: Zaczynamy 3 czerwca i biegamy do niedzieli, 6 czerwca. Zakwaterowanie od godz. 16:00, wyjazd ok. godz. 15:00. Zmarnujemy pełne trzy dni na bieganie.   

 

Program: 

 

Bieganiem będziemy się bawić, delektować, ćwiczyć, a czasem trenować. Bez napinki i prężenia muskułów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: początkujący dowiedzą się, jak żyć (z bólem istnienia w czasie 6. godziny nudnego napierania), zaawansowani poznaja nowe rodzaje bólu odbitych od granitu stóp. Ogólnie pewnie wyglądać będzie to tak: 

dwa treningi dziennie - biegowy i biegowy lub biegowy i funkcjonalny  lub biegowy, funkcjonalny,  rozciąganie, regeneracja. Odrobina teorii też będzie - co nieco o przygotowaniach do zawodów, diecie, treningach i startach. No i trzy wieczory integracji.

W cenie:

- 3 noclegi w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem  

- śniadania i obiadokolacje

- 3 pełne dni intensywnych treningów - będzie biegane, podbiegane, zbiegane, rozciągane, rolowane i mocno męczone. I jeszcze nam za to zapłacicie  

- bardzo zacna opieka trenerska. Najlepsza, Miśka Witowska lub Jacek Żebracki i Paweł Krawczyk, czyli po prostu Pigmej. Tak sobie myślimy, że nie trzeba ich przedstawiać, więc nie będziemy. Powiemy tylko, że to najpierw przesympatyczni ludzie, a dopiero potem surowi trenerzy    

- prezent od Dynafita - bardzo twarzowa opaska: latem ochroni Cię przed upałem, zimą ogrzeje głowę pod skiturowym kaskiem 

- testy butów i plecaków biegowych marki Dynafit 

- pyszny rabat do Polar Sportu - a tam masa specjalistycznego sprzętu górskiego i biegowego

- pakiet zdjęć 

- ubezpieczenie NNW i bilety TPN w cenie 

- grupa 18 osób

 

Opcje dodatkowe:

 

- transport - możemy Was przewieźć z Krakowa lub Warszawy, w sumie ze Śląska też. Transport z Warszawy + 190 zł, transport z Krakowa 140 zł  

- koszulka techniczna Dynafit - do biegania, ale i na ślub lub pogrzeb też się nada - 150 zł

 

Niespodzianka dodatkowa:

 

Jak Wam napiszemy, to nie będzie niespodzianki!

Uwagi:

Informacja o COVID19. Z naszych szkoleń, wycieczek czy obozów możesz bezpłatnie zrezygnować do 14 dni przed rozpoczęciem imprezy. Jeśli jednak okaże się, że z przyczyn od nas niezależnych, np. kolejne obostrzenia, nie będziemy mogli jej zorganizować, zwrócimy Ci to, co wpłaciłeś.

 

Plan:

<b>Jacek Żebracki</b>

Jacek Żebracki

Świetny biegacz górski i skialpinista, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w skialpinizmie, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy w narciarstwie wysokogórskim oraz najtrudniejszych zawodów skialpinistcznych na świecie, m.in. Pierra Menta, Patrouille des Glaciers, Trofeo Mezzalama.

Zdobywca kilku siedmiotysięczników (Pik Korżeniewskiej, Chan Tengri, Pik Lenina), uczestnik wyprawy na Dhaulagirii (8167 m) w ramach programu Polski Himalaizm Zimowy. Na co dzień trener, instruktor narciarstwa wysokogórskiego PZA, ratownik TOPR i GOPR.

Z Jackiem będziecie mogli potrenować na naszych obozach biegowych i jednodniowych treningach, a zimą wybrać się na skitury.

<b>Miśka Witowska</b>

Miśka Witowska

Utytułowana biegaczka górska, pasjonatka skyrunningu - stromych podejść i karkołomnych technicznych zbiegów (m.in. wielokrotna mistrzyni Polski w biegach górskich, druga na Monterosa Skymarathon we Włoszech, 10. w Mistrzostwach Świata Skyrunning Vertical w Szkocji). Sport towarzyszy jej od dziecka i jest jej integralną częścią życia - zaczynała od narciarstwa zjazdowego - na co dzień biega w Tatrach, a zimą uprawia skituring, także z powodzeniem startując w zawodach skialpinistycznych. Miśkę spotkacie na naszych obozach biegowych oraz treningach biegowych w Tatrach.

(fot. Dominika Rakszewska, Idea Photography)
<b>Pigmej (Paweł Krawczyk)</b>

Pigmej (Paweł Krawczyk)

Utytułowany biegacz górski (m.in. trzeci trzeci w Cortina Trail, drugi w verticalu na Sławkowski Szczyt, brązowy medalista I Mistrzostw Polski Skyrunning podczas biegu Marduły w Tatrach), pasjonat skituringu, kolarstwa i wspinaczki, z którą związany jest też zawodowo - Paweł na co dzień jest alpinistą przemysłowym. Od wielu lat nie je mięsa, jest ambasadorem kampanii społecznej “Jasna strona mocy”, promującej dietę roślinną w sporcie. - Bliska jest mi matka Ziemia, co w sumie mocno od dawna kształtuje to, jak staram się żyć - mówi. “Pigmeja” spotkacie na naszych treningach i obozach biegowych.

Galeria:

Tatra Race Run Weekend | Tatry/1
Tatra Race Run Weekend | Tatry/2
Tatra Race Run Weekend | Tatry/3

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...