Główna  /  Rowery  /  szkolenia downhillowe

Szkolenie enduro

Polska / małopolskie / Krynica Słotwiny

Szkolenie enduro

Profil: downhill, enduro, mtb

Cena: 169 zł

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Macie ochotę na podniesienie swojego rowerowego skilla? Zapraszamy na szkolenia enduro w parku rowerowym w Krynicy-Słotwinach.

 

Podczas szkolenia będziecie działać pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który wyjaśni tajniki techniki zjazdów (skręcanie, skakanie, pompowanie, poprawne hamowanie), skoryguje Waszą rowerową postawę, nauczy balansu ciałem. Wyeliminuje złe nawyki, nauczy dobrych. Nauczycie się wszystkiego, co niezbędne do bezpiecznej i udanej jazdy enduro.  

 

Działać będziecie w 6-osobowej grupie w rytmie 2 godziny jazdy, godzina przerwy i znów 2 godziny treningu. A w przerwie wideoanaliza Waszych rowerowych postępów.  

 

Dla kogo:

 

Dla dzieci powyzej 6 roku życia i dla dorosłych.

 

Jaki rower? i co jeszcze będzie potrzbne?

 

Jazda w terenie różni się od jazdy miejskiej i co do tego nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. Dlatego na szkolenie enduro zabierzcie rowery enduro, mtb lub downhillowe, miejskie zostawicie w domach, tu się nie przydadzą. Ważne jest, żeby rower miał amortyzację. Obowiązkowo też zabierzcie ze sobą kask! Jeśli macie ochraniacze na łokcie i kolana, też weźcie ze sobą.

 

Czas i miejsce: Szkolenia odbywają się w czwartki i piątki na stacji Krynica - Słotwiny. Startujemy o 11:00.  

 

Instruktor: Jacek Gardoń

W cenie:

- szkolenie pod okiem profesjonalnego instruktora

- wideoanaliza 

- ubezpieczenie NNW

 

Uwaga! Cena nie zawiera kosztu karnetu na wyciąg.

 

Uwagi:

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych i niemożliwości przeprowadzenia zajęć szkolenie zostanie przełożone na inny termin.

Plan:

Jacek Gardoń

Jacek Gardoń

Moje życie mogę podzielić na dwie płaszczyzny: narciarską i rowerową.


Latem moim zajęciem jest koordynowanie Bike Park Kasina. Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe oraz obozy rowerowe z kolarstwa grawitacyjnego. Trenuję zawodników przygotowujących się do zawodów pod kątem techniki jazdy.


Od wielu lat jestem instruktorem Sitn-PZN i reprezentantem Polski Instruktorów. Jestem członkiem grupy Pol-Ski Demo Team. Trenuję zawodników z różnych klubów narciarskich, prowadzę doszkalanie instruktorów w szkole narciarskiej oraz szkolenia indywidualne i grupowe narciarzy.Do zobaczenia na trasach!
Szkolenie enduro/1

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...