Główna  /  Rowery  /  obozy

Obóz Rowerowy | Beskid Sądecki

Polska / małopolskie / Krynica

Obóz Rowerowy | Beskid Sądecki

Profil: obozy rowerowe

termin / Na zapytanie
zakwaterowanie

Cena: na zapytanie

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Dzień 1 | przyjazd

Spotykamy się o 18:00 w piątek w Krynicy w miejscu noclegu. Spotkanie z instruktorem, informacje o trasie. Wieczorna integracja przy opowieściach (pod)różnych. Sprawdzenie sprzętu, wprowadzenie do jazdy po górach. 

 

Dzień 2 | ok. 36 km, 1180 m w górę, 1400 m w dół

Po śniadaniu ruszamy w góry. Z Krynicy - Czarnego Potoku będziemy wjeżdżać na Jaworzynę Krynicką. Na szczycie przerwa na kawę po pierwszym podjeździe. Odpoczynek we wspaniałych okolicznościach przyrody - z widokiem na Beskid Niski i Tatry. Później głównym grzbietem Pasma Jaworzyny przez Runek kierujemy się na zachód. Na Łabowskiej Hali zatrzymamy się w schronisku na chwilę przerwy, by potem ruszyć dalej. Przez Jaworzynkę Kokuszczańską dotrzemy na Cyrlę (tu kolejne schronisko tego dnia), skąd drogą dojazdową do schroniska zjedziemy do Rytra na nocleg.  

 

Link do trasy: https://en.mapy.cz/s/budugedatu


Dzień 3 | ok. 30 km, 1180 m w górę, 1230 m w dół

Z Rytra znów ruszamy w góry. Tym razem do pokonania mamy niemal całe Pasmo Radziejowej. Doliną Małej Roztoki będziemy się piąć na Przełęcz Żłobki. Strawersujemy stoki Radziejowej, najwyższego szczytu Beskidu Sądeckiego, i chwilę później znajdziemy się w schronisku na Przehybie. Tam zasłużony odpoczynek, po którym znów ruszymy na zachód. Po dotarciu na Przełęcz Przysłop rozpoczniemy zjazd do doliny Dunajca przez wieś Obidza. Tam wsiadamy w busa i wracamy do Krakowa. 

 

Link do trasy: https://en.mapy.cz/s/camocaceha

 

Grupa: maksymalnie 18 osób, minimalnie 10 osób

W cenie:

2 noclegi

wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja)

transport osób i rowerów

opieka instruktora 

ubezpieczenie

Uwagi:

Na trasie mamy wsparcie samochodu - nie trzeba wozić bagażu, po górach jeździmy na lekko, z małym podręcznym plecakiem, a bagaż główny jest przewożony na miejsce noclegu.  Trasa jest nieco wymagająca kondycyjnie, ale nie trzeba być zawodowym kolarzem. Trzeba za to być przygotowanym na dłuższe podjazdy i zjazdy w terenie górskim. Ale dacie radę! :)

Plan:

Obóz Rowerowy | Beskid Sądecki/1

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...