Główna  /  Bieganie  /  obozy biegowe

Na najwyższym poziomie | Tatry

Polska / małopolskie / Zakopane

Na najwyższym poziomie | Tatry

Profil: bieganie, obozy biegowe

termin / Na zapytanie
zakwaterowanie

Cena: na zapytanie

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Początek lata to najwyższa pora, by zadbać o formę! Zapraszamy Was na intensywne 3 dni biegania w Tatrach.

 

Na tym obozie najwyższy poziom oznacza nie tylko bieganie po najwyższych górach w Polsce, ale i poziom szkolenia. Będzie się działo! Miśka (Witowska) i Jacek (Żebracki), nasza kadra, pod okiem której będziecie wylewać siódme poty podczas treningu, sprawią, że z obozu wrócicie z najwyższym poziomem zadowolenia.

 

Trasy, oczywiście, będą obfitowały w wymagające podbiegi i trudne techniczne zbiegi. W końcu to Tatry. Ale nic się nie martwcie - dacie radę. Nauczymy Was wszystkiego, co potrzebne, by nie zrobić sobie krzywdy, a mieć maksimum frajdy z biegania po górach. Trasy będą dopasowane do możliwości grupy, ale też i tak, byście mieli szansę rozwinąć swe biegowe skrzydła. O reszcie zadecyduje pogoda (w górach bywa nad wyraz kapryśna) i nasi instruktorzy (kapryśni nie są, ale przezorni i dla Waszego bezpieczeństwa uwzględniają warunki pogodowe przed wyjściem w teren).

 

Zatem - nawet jeśli to będzie Wasz pierwszy raz w Tatrach, najwyższa pora się zapisać! Zaczniecie, a potem nie będziecie mogli przestać (choć zachęcamy choć do zrobienia w tym przerwy, bo będziemy się szkolić też w Beskidach!).

 

Dla kogo: Nie musisz być zawodowcem, by wziąć udział w tym obozie. Wystarczy, że biegasz w miarę regularnie i jesteś w stanie spokojnie pokonać ok. 7-10 km. Zawodowstwa nauczymy Cię na obozie ;) podczas trzech dni intensywnego trenowania. Ale nie zabraknie też rozciągania, niezbędnej teorii i, oczywiście, regeneracji. A ponieważ po intensywnościach treningów trzeba dobrze wypocząć, dlatego naszą bazą będzie Hostel MTB w Kościelisku. Komfortowe warunki, pyszne jedzenie, a dla relaksu jeszcze sauna.

 

To jak, pobiegamy razem po Tatrach?

 

Organizacyjnie:

 

Spotykamy się w Kościelisku, w Hostelu MTB (www.mtbhostel.pl), w piątek, 6 sierpnia, o 10:00. Dotrzeć tam musicie indywidualnie, możecie samochodem, rowerem lub przybiec. Jeśli jednak wolelibyście dojechać transportem zorganizowanym - dajcie znać, za dodatkową opłatą zajmiemy się tym tematem. Na miejscu nasi instruktorzy już się Wami zaopiekują. Obóz zakończy się w niedzielę, 8 sierpnia, ok. godz. 16:00.

 

W cenie:

- dwa noclegi w MTB Hostelu w Kościelisku (www.mtbhostel.pl)

- wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)

- trzy pełne dni intensywnych treningów - będzie biegane, podbiegane, zbiegane, rozciągane, rolowane i mocno męczone  

- znakomita opieka trenerska: Miśka Witowska i Jacek Żebracki - przesympatyczni i przesympatycznie wymagający ;) 

- prezent od Dynafita - bardzo twarzowa opaska: latem ochroni Cię przed upałem, zimą ogrzeje głowę pod skiturowym kaskiem 

- pyszny rabat do Polar Sportu - a tam masa specjalistycznego sprzętu górskiego i biegowego 

- grupa 18 osób 

- pakiet zdjęć 

- ubezpieczenie NNW

Uwagi:

Plan:

<b>Miśka Witowska</b>

Miśka Witowska

Utytułowana biegaczka górska, pasjonatka skyrunningu - stromych podejść i karkołomnych technicznych zbiegów (m.in. wielokrotna mistrzyni Polski w biegach górskich, druga na Monterosa Skymarathon we Włoszech, 10. w Mistrzostwach Świata Skyrunning Vertical w Szkocji).

Sport towarzyszy jej od dziecka i jest jej integralną częścią życia - zaczynała od narciarstwa zjazdowego - na co dzień biega w Tatrach, a zimą uprawia skituring, także z powodzeniem startując w zawodach skialpinistycznych. Miśkę spotkacie na naszych obozach biegowych oraz treningach biegowych w Tatrach.

(fot. Dominika Rakszewska, Idea Photography)
<b>Jacek Żebracki</b>

Jacek Żebracki

Świetny biegacz górski i skialpinista, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w skialpinizmie, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy w narciarstwie wysokogórskim oraz najtrudniejszych zawodów skialpinistcznych na świecie, m.in. Pierra Menta, Patrouille des Glaciers, Trofeo Mezzalama.

Zdobywca kilku siedmiotysięczników (Pik Korżeniewskiej, Chan Tengri, Pik Lenina), uczestnik wyprawy na Dhaulagirii (8167 m) w ramach programu Polski Himalaizm Zimowy. Na co dzień trener, instruktor narciarstwa wysokogórskiego PZA, ratownik TOPR i GOPR.

Z Jackiem będziecie mogli potrenować na naszych obozach biegowych i jednodniowych treningach, a zimą wybrać się na skitury.
Na najwyższym poziomie | Tatry/1

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...