Główna  /  Rowery  /  wycieczki rowerowe

MTB po sądecku

Polska / małopolskie / Wierchomla

MTB po sądecku

Profil: mtb, rowery

Cena: 239 zł

Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Zapraszamy Was na górskie trasy Beskidu Sądeckiego z perspektywy rowerowego siodełka! Bo z Krakowa blisko, a niesamowicie pięknie. Stworzony do rowerowych wycieczek Beskid Sądecki ma do zaoferowania nie tylko wspaniałe trasy, ale również fantastyczne panoramy. 

 

Wycieczkę rozpoczniemy w Wierchomli Małej podjazdem do Bacówki nad Wierchomlą. W Bacówce będzie można złapać oddech, coś przekąsić, zachwycić się jedną z najpiękniejszych panoram na Tatry z Beskidu Sądeckiego. Później wyjedziemy na Runek i już głównym grzbietem Pasma Jaworzyny będziemy się przemieszczać w stronę Rytra. Po drodze czekają na nas jeszcze dwa schroniska (Łabowska Hala i Cyrla). Będzie więc czas na jazdę, ale i na odpoczynek! 

 

A na koniec szykuje się wspaniały zjazd drogą dojazdową do schroniska na Cyrli. Wycieczkę zakończymy u stóp ryterskiego zamku. 

 

Zapewniamy transport dla Was i dla sprzętu, ale rowery musicie mieć własne. Oczywiście, muszą być sprawne (zachęcamy do zrobienia przeglądu przed wyjazdem!) Obowiązkowo także należy zabrać kask. Jeśli jednak nie macie swojego sprzętu, dajcie znać - pomożemy!

 

Dla kogo: Dla początkujących pasjonatów rowerowania w terenie górskim. Wskazana dobra kondycja, trzeba być przygotowanym na dłuższe podjazdy w terenie górskim. Płasko nie będzie!     

 

Gdzie: Beskid Sądecki, Pasmo Jaworzyny Krynickiej

 

Link do trasy: https://en.mapy.cz/s/gadomajure

Przewyższenia: 907 m w górę, 1109 m w dół

Dystans: ok. 26 km 

W cenie:

- przejazd busem i transport rowerów

- opieka instruktora na trasie

- ubezpieczenie NNW

Uwagi:

Wyjazd odbędzie się przy minimum 10 uczestnikach.

Plan:

MTB po sądecku/1

Terminy

please wait...

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...