Główna  /  Bieganie  /  wycieczki biegowe

Biegowe otwarcie sezonu | Gorce

Polska / małopolskie / Lubomierz

Biegowe otwarcie sezonu | Gorce

Profil: bieganie, trening

Cena: 120 zł

Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Wiosna na całego, narty w posezonowym serwisie, ale nie tracimy mocy - rozpoczynamy biegową działalność górską! Zapraszamy Was do otwarcia sezonu razem z nami. Ruszamy w Gorce - bo blisko, pięknie i znów będziemy w górach!   

 

Naszym biegaczom proponujemy dwie trasy. Dystans krótszy ok. 11 km dla wszystkich, którzy wiosenny rozruch biegowy chcą rozpocząć na spokojnie. A dla spragnionych większych wrażeń i kilometrów dystans dłuższy - ok. 23 km.      

 

To jak, widzimy się na trasie?

 

Linki do tras:

bieg - dystans krótki: https://mapa-turystyczna.pl/route/hbdl#49.58517/20.08224/14

bieg - dystans długi: https://mapa-turystyczna.pl/route/hbd8#49.58975/20.19619/12

 

Gdzie:

Gorce! Zaczynamy w Niedźwiedziu (biegacze z krótszego dystansu) i Lubomierzu Przysłopie (biegacze z dłuższego dystansu). A z końca trasy (z Poręby Wielkiej i Niedźwiedzia) autokar zabierze nas z powrotem do Krakowa.

 

Termin:

17 kwietnia. Wyjazd: 7:00, zbiórka 6:50 przy ul. Kałuży, Kraków

 

Dla kogo:

Dla każdego, kto pragnie rozruchu po zimowym letargu (dystans krótki). Dla tych, dla których zima nie jest przerwą w treningach (dystans długi). Dla wszystkich, którzy lubią bieganie. :)

 

Grupa: 20 osób

 

W cenie:

- transport 

- opieka instruktorów na trasie

- ubezpieczenie

Uwagi:

Pamiętajcie, że będziemy w górach. Zarówno odzież, jak i niezbędny prowiant na trasę należy mieć ze sobą w plecaku.

Plan:

<b>Miśka</b>

Miśka

Utytułowana biegaczka górska, pasjonatka skyrunningu - stromych podejść i karkołomnych technicznych zbiegów (m.in. wielokrotna mistrzyni Polski w biegach górskich, druga na Monterosa Skymarathon we Włoszech, 10. w Mistrzostwach Świata Skyrunning Vertical w Szkocji). Sport towarzyszy jej od dziecka i jest jej integralną częścią życia - zaczynała od narciarstwa zjazdowego - na co dzień biega w Tatrach, a zimą uprawia skituring, także z powodzeniem startując w zawodach skialpinistycznych. Miśkę spotkacie na naszych obozach biegowych oraz treningach biegowych w Tatrach.

(fot. Dominika Rakszewska, Idea Photography)
<b>Pigmej</b>

Pigmej

Utytułowany biegacz górski (m.in. trzeci trzeci w Cortina Trail, drugi w verticalu na Sławkowski Szczyt, brązowy medalista I Mistrzostw Polski Skyrunning podczas biegu Marduły w Tatrach), pasjonat skituringu, kolarstwa i wspinaczki, z którą związany jest też zawodowo - Paweł na co dzień jest alpinistą przemysłowym. Od wielu lat nie je mięsa, jest ambasadorem kampanii społecznej “Jasna strona mocy”, promującej dietę roślinną w sporcie. - Bliska jest mi matka Ziemia, co w sumie mocno od dawna kształtuje to, jak staram się żyć - mówi. “Pigmeja” spotkacie na naszych treningach i obozach biegowych.
Biegowe otwarcie sezonu | Gorce/1

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...