Główna  /  Bieganie  /  treningi

Biegaj z Miśką i Pigmejem | Odcinek 1

Polska / małopolskie / Babia Góra

Biegaj z Miśką i Pigmejem | Odcinek 1

Profil: bieganie, trening

termin / Na zapytanie
zakwaterowanie

Cena: na zapytanie

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 440 276
  • Pon - Pt: 11.00 - 19.00

Opis:

Chcesz wystartować w biegach górskich? Marzysz o słynnym Biegu Marduły, Biegu Granią Tatr, zdobyć 6 x Babią, czy pobiec w polarsportowym "Kozubie”? A może po prostu chcesz w dobrym towarzystwie potruchtać po najpiękniejszych rejonach Tatr czy Beskidów pod opieką Pawła “Pigmeja” Krawczyka lub Miśki Witowskiej - utytułowanych zawodników, a przede wszystkim znanych i lubianych. Jedź z nami pobiegać w góry.  15 maja pędzimy na najwyższy szczyt Beskidów.  

 

Gdzie:

Babia Góra i okoliczne przyległości. Do Zawoi zawieziemy Was naszym autokarem z Krakowa, a potem skrajnie wyczerpanych wstawimy do środka. Po drodze nakarmimy Was szarlotką w schronisku Markowe Szczawiny i napoimy… tym, czym każdy sobie będzie chciał.  Trasa: ok. 20 km i ponad 1000 m w górę. Dacie radę! 

 

Termin:

15 maja. Wyjazd godz. 7:00, zbiórka o 6:50 przy ul. Kałuży, Kraków

 

Dla kogo: 

Jeśli macie w planach start w Ultramaratonie Babia Góra (np. 6 x Babia, 3 x Babia czy coś lżejszego w tych zawodach) albo w Polar Sport Babia Góra Trail, to lepszej okazji na trening nie znajdziecie. Zapraszamy wszystkich, którzy potrafią przebiec bez odpoczynku 6-7 kilometrów “po płaskim”. Podzielimy się na dwie grupy - jedni polecą szybciej, później będą dyszeć. Drudzy wolniej i wszyscy będą zadowoleni. Gwarantujemy.    

 

Grupa: 

18-osobowa, dwóch trenerów  

 

Warto zabrać:

Wszystko zależeć będzie od pogody i na dzień lub dwa przed wycieczką wyślemy informację z zaleceniami, ale ogólnie można przyjąć, że potrzebne będą: 

- biegowe buty 

- kurtka przeciwdeszczowa 

-woda i coś do przekąszenia 

- drobniaki, w schronisku można płacić kartą 

 

W autobusie będzie można zostawić plecak i ubrania na zmianę.

W cenie:

- autobus z Krakowa i do Krakowa (tak, poczekamy na wszystkich) 

- fachowa i życzliwa opieka “Pigmeja” lub Miśki, a może ich obojga? 

- małe co nieco od Polar Sportu 

- ubezpieczenie NNW

Uwagi:

Bieganie jest fajne. A bieganie z nami i “Pigmejem” oraz Miśką jeszcze fajniejsze. 

Plan:

<b>Miśka Witowska</b>

Miśka Witowska

Utytułowana biegaczka górska, pasjonatka skyrunningu - stromych podejść i karkołomnych technicznych zbiegów (m.in. wielokrotna mistrzyni Polski w biegach górskich, druga na Monterosa Skymarathon we Włoszech, 10. w Mistrzostwach Świata Skyrunning Vertical w Szkocji). Sport towarzyszy jej od dziecka i jest jej integralną częścią życia - zaczynała od narciarstwa zjazdowego - na co dzień biega w Tatrach, a zimą uprawia skituring, także z powodzeniem startując w zawodach skialpinistycznych. Miśkę spotkacie na naszych obozach biegowych oraz treningach biegowych w Tatrach.

(fot. Dominika Rakszewska, Idea Photography)
<b>Paweł Krawczyk `Pigmej`</b>

Paweł Krawczyk "Pigmej"

Utytułowany biegacz górski (m.in. trzeci trzeci w Cortina Trail, drugi w verticalu na Sławkowski Szczyt, brązowy medalista I Mistrzostw Polski Skyrunning podczas biegu Marduły w Tatrach), pasjonat skituringu, kolarstwa i wspinaczki, z którą związany jest też zawodowo - Paweł na co dzień jest alpinistą przemysłowym. Od wielu lat nie je mięsa, jest ambasadorem kampanii społecznej “Jasna strona mocy”, promującej dietę roślinną w sporcie. - Bliska jest mi matka Ziemia, co w sumie mocno od dawna kształtuje to, jak staram się żyć - mówi. “Pigmeja” spotkacie na naszych treningach i obozach biegowych.
Biegaj z Miśką i Pigmejem | Odcinek 1/1

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...